© Ayça Kitapevi - 2019. Tüm hakları saklıdır.

P o d X P r o

G İ Z L İ L İ K   P O L İ T İ K A S I

İnternet'teki verilerinizin gizliliği konusundaki endişeleriniz ve endişeleriniz için teşekkür ederiz.

Bu politika, web sitemizi ziyaret ettiğinizde sizden topladığımız verilerin doğasını ve bu kişisel bilgileri nasıl kullandığımızı anlamanıza yardımcı olmak için hazırlanmıştır.

 

Gezinme

Bu siteyi, bu siteye göz atarken bilgisayarınızdan kişisel veri toplayacak şekilde tasarlamadık, ancak yalnızca sizin tarafınızdan sağlanan verileri bilginizle ve sizinle iletişim kurmak için kendi serbest iralenizle kullanacaktır.

 

İnternet Protokolü (IP) adresi

Bu Site dahil olmak üzere herhangi bir Web sitesini ziyaret ettiğinizde, Ana Bilgisayar Sunucusu IP adresinizi, ziyaret tarihinizi ve saatinizi, kullandığınız İnternet tarayıcısının türünü ve herhangi bir Web sitesinin URL'sini kaydedecektir. bu sizi bu Web sitesine yönlendirir.

 

Çevrimiçi Anketler

Çevrimiçi anketlerimiz, görüşleriniz ve sitemiz hakkındaki bilgileriniz için gerekli veriler gibi belirli verileri toplamamızı sağlar. Görüşleriniz büyük önem taşıyor ve sitemizi geliştirmemizi sağladığı için takdir ediliyor. Adınızla ve diğer verilerle ilgili verileri girin.

 

Bilgilerin Gizliliği

Aldığımız tüm kişisel bilgilerin gizliliğini ve gizliliğini her zaman koruyacağız ve bu bilgileri iletişim bilgileri, adlar, fotoğraflar ve diğerleri dahil olmak üzere çok gizli tutacağız.

 

Sizin tarafınızdan gereken işlemleri gerçekleştirmek için gereken veriler

Kendi verilerinize ihtiyaç duyduğumuzda, kendi isteğinizle göndermenizi isteyeceğiz. Bu bilgiler sizinle iletişim kurmamıza ve isteklerinizi yerine getirmemize yardımcı olacaktır. Mümkün olan hallerde, üçüncü taraflara sağladığınız veriler, istatistiksel amaçlar ve araştırmalar için kullanılan toplu bir veri olmadığı sürece, önceden yazılı izniniz olmadan pazarlama amacıyla kendi yararınıza satılmayacaktır. Sizi tanımlamak için kullanılabilecek herhangi bir veri eklemeden.

 

Bizimle iletişime geçtiğinizde

 

Sizin tarafınızdan sağlanan tüm veriler gizli tutulacaktır. Doğrudan web üzerinden gönderilen formlar, sitemizi geliştirmemize yardımcı olacak verileri gerektirir. Sizin tarafınızdan sağlanan veriler, bu Site veya bağlı sitelerinin herhangi bir sorunuz, yorum veya isteğine yanıt vermek için kullanılacaktır.

 

Bilgilerin üçüncü bir tarafa ifşa edilmesi

Bu web sitesi veya bağlı kuruluşları dışındaki hiçbir üçüncü şahısa herhangi bir bilgi satmaz, ticaretini yapmaz, kiralamaz veya ifşa etmeyiz. Bilgi yalnızca herhangi bir yargı veya düzenleme otoritesi tarafından bir emir verildiğinde açıklanacaktır.

 

Bize Ulaşın

Gerekirse, web sitemizdeki telefon numaralarından veya bize e-posta göndererek, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Son olarak, mahremiyet ve gizlilik konusundaki endişeleriniz bizim için çok önemlidir. Bunun, bu politika aracılığıyla gerçekleştirileceğini umuyoruz.